Naše školka

 

Mateřská škola Moravská je škola pětitřídní s kapacitou 133 dětí.

K Mateřské škole patří i odloučené pracoviště, a to   Mateřská škola Motýlek   , U školy v Dolní Suché, která je jednotřídní s kapacitou 25 dětí a nachází se asi 15 minut pěší chůze od naší MŠ.

Slavnostní zahájení provozu proběhlo 27. září 1990. Po další roky se naše práce vyvíjela tak, abychom našim dětem připravili prostředí, které vyhovuje jejich světu, obklopenému pohádkou, spokojenosti a zdravého rozvoje.

Práce všech zaměstnankyň směřuje k tomu, aby byl u dětí vytvořen v naší škole pocit pohody, jistoty, bezpečí a radosti. Abychom každodenní činnosti přispěli k spokojeným prvním krůčkům do školního světa.

K tomuto cíli nám pomáhá nejen moderní a estetické vybavení prostor, dostatek didaktických pomůcek, ale rovněž školní zahrada s moderním vybavením, pískovištěmi a prostorem pro sportovní hry.

Historie projektu

 

Stránky jsme měli dlouho v plánu vytvořit. Školní program je ovšem hodně nabitý a projekt tohoto typu pokulhával.

Avšak nám vyšla vstříc jedna maminka dítěte, které navštěvovalo naší MŠ v letech 2009-2012, že nám již tyto stránky připravila ve svém volném čase. Na nás již bylo, zda-li s tímto projektem budeme souhlasit. Prezentace se nám samozřejmě zalíbila. Však posuďte sami a můžete nám napsat své dotazy, připomínky, názory na kontakt. Původní úvodní stránka webových stránek MŠ.

Webová prezentace byla spuštěná 11.ledna 2009.

 

  • Dne 1.9.2011 v odpoledních hodinách naše stránky navštívil 10.000 návštěvník!
  • Dne 13.11.2016 ve večerních hodinách naše stránky navštívil 50.000 návštěvník!

 

Mamince děkujeme a těšíme se na spolupráci!

Rodičům dětí

 

Webovou prezentaci jsme připravili pro Vaši informovanost, co se v naší MŠ bude dít. Najdete zde důležité informace, které si určitě nenecháte ujít!

Tyto informace budou rovněž vyvěšené na nástěnce v šatně každého oddělení, které Vaše dítě navštěvuje.

 

Pravidelnou návštěvou těchto stránek budete vždy včas informovaní!